Спальня-приміщення, в якому ми відпочиваємо і проводимо значну частину свого вільного часу.

Зміст

  • Мансардна спальня: як її облаштувати
  • Як облаштувати маленьку спальню
  • Скандинавський стиль
  • Як щодо романтичної спальні?
  • Спальня з гардеробом
  • Ставка на білий
  • Гламурна спальня
  • Модерн в спальні
  • Бохо-спальня
  • Щось для любителів класики-Англійська спальня

З цієї причини даний простір має бути ідеально оформленим.

Ідеями поділилася експерт мережевого видання” БелНовости ” в області дизайну та інтер’єру Юлія Тичино.

Мансардна спальня: як її облаштувати

Кожна спальня повинна бути максимально мінімалістичною, особливо на горищі.

10 идей для обустройства спальни вашей мечты

Якщо ви не хочете оптично закривати простір, варто вибрати світлі тони – на жаль, темні кольори можуть зробити спальню менше.

Більш світлі тони стін особливо підійдуть дерев’яної конструкції, яка часто зустрічається на горищі. Так ви додасте спальні розміреність, яка заспокоїть інтер’єр спальні.

Також варто враховувати той факт, що на горищі часто обмежений доступ світла. Тому мансардна спальня повинна бути добре освітлена.

Як облаштувати маленьку спальню

У вас маленька спальня? В цьому випадку меблі повинна бути легкою і бажано мати обтічну форму. Чіткі прикраси і яскраві кольори не завжди доречні – через таких сильних акцентів можна оптично зменшити і без того маленьке приміщення.

Мобільність меблів також буде відігравати важливу роль. Прекрасно, якщо вони будуть складатися або розкладатися. У маленькій спальні варто зробити акцент тільки на одному елементі декору, який буде кидатися в очі – цікавій картині, барвистому світильнику або унікальною скульптурі.

Скандинавський стиль

Це надзвичайно популярна тема в спальнях, яка дуже модна. Якщо ви хочете слідувати тенденціям, купіть в спальню ліжко з дерева або пофарбовану в білий колір. Хочете надати своїй спальні трохи сучасності?

Тоді побалуйте себе ліжком, каркас якої буде зроблений з кованого металу! В цілому варто вибирати меблі з натуральних матеріалів, наприклад, з дерева. Скандинавський стиль любить аксесуари, також близькі до природи, тому варто вибрати льон, бавовна, плетіння, шерсть або ротанг.

Як щодо романтичної спальні?

Романтична спальня повинна бути яскравою – тут немає місця насиченим або темним кольорам, які перевантажують інтер’єр. Меблі для спальні, в свою чергу, повинна бути стриманою і ніжною.

Також можна ввести в інтер’єр тонкий квітковий мотив. Важливим є прикраса, яке повинно складатися з квіткових композицій, м’яких подушок і атмосферних ліхтариків. Також буде цікаво виглядати велика кількість свічок! Таке рішення додасть спальні легкості і інтимності.

Спальня з гардеробом

Якщо у вас достатньо місця, ви можете вибрати шафу в спальню — звичайно, намагаючись не займати весь розмір спальні. Хорошим рішенням є статичні перегородки з входами (окремими для кожної частини) в нейтральних тонах – сірому, білому або бежевому.

Гардероб також варто доповнити виразними акцентами, наприклад, фасадами шаф пастельних тонів (наприклад, м’ятного). Ціле буде порушено дуже тонко, не порушуючи при цьому гармонії приміщення.

Ставка на білий

Білі спальні-хіт! Однак принцип повинен бути один-біла спальня-це мінімалізм і ніякого божевілля. Білий буде працювати в спальнях будь-якого розміру. Білий-один з нейтральних кольорів, тому з його відтінком можна грати і комбінувати, наприклад, два з них.

Біла спальня добре виглядає у варіанті total look-білі стіни, меблі і всілякі аксесуари. У такому випадку, однак, варто грати з іншим діапазоном білого, щоб все це не змішалося в білу пляму.

Гламурна спальня

Це прості рішення в поєднанні з орнаментом. Ідеально підійде аскетична велике ліжко в світлих тонах. Звичайно, якщо у вас достатньо місця.

Варто спробувати Геометричні світильники зі стразами, орнаментом в стилі бароко, плісированими тканинами або атласними матеріалами. Гламурному стилю також відповідають химерні мотиви, атласна обробка або всюдисущий колір золота.

Модерн в спальні

Якщо ви віддаєте перевагу сучасним аранжуванням, виберіть дизайнерське ліжко! Сучасна спальня не повинна бути тісною, тому уникайте непотрібних меблів. Краще повісити, наприклад, модерністський світильник у вигляді виставленого абажура з видимою лампочкою.

Сучасна спальня виконана в сірому, але також і в білому кольорі. Більш темні кольори також підійдуть, якщо простір у вас досить великий. Як щодо декоративного бетону? Завдяки цьому спальня придбає індустріальний характер.

Бохо-спальня

Об’єднати глобальні та міські впливи в одному місці? Чому б і ні! В цьому випадку зробіть ставку на Марокканські акценти, м’які тканини з різною фактурою, світле дерево і натуральні аксесуари (наприклад, льон або бавовна).

Мікс геометричних індійських, ацтекських або Марокканських візерунків стане ідеальним рішенням. Поєднуйте все це з етнічними орнаментами та насолоджуйтесь своєю спальнею у стилі подорожі!

Щось для любителів класики-Англійська спальня

Її відрізняє класичне поєднання чорного і білого кольорів, а також ажурні меблі. Англійська спальня повинна бути функціональною і простою. Класичні світильники також додадуть настрою в спальню.

Не забудьте про стильне Покривало і всюдисущі картини на стіні. Англійська спальня не вимагає простору, але принцип повинен бути дотриманий – вона повинна бути скромною, але «королівської».