Kamado Joe – це вдосконалена модель глиняної печі, якою користувалися у китайських селах. Сьогодні це стильна, функціональна, зручна для користування керамічна піч з товстими стінками круглої форми, яка чудово утримує тепло та вологу, що надає їжі приголомшливу соковитість та смак.

Грилі Камадо швидко завойовують популярність та становлять серйозну конкуренцію іншим брендам з виготовлення барбекю. Адже це чудове рішення для пікніку на природі у колі друзів та близьких. Ніщо не зрівняється зі стравами приготованими на вугіллі та просоченими цим чудовим ароматом. Тому якщо керамічні грилі Kamado Joe захопили ваше серце, найкраще здійснити покупку на сайті «Гріллекс». Тут ви знайдете широкий асортимент цього бренду із довічною гарантією.

Чому грилі Камадо такі популярні

  1. Це чудова портативна установка для будинку чи дачі.
  2. Компактні моделі легко брати із собою на природу, вони не займають багато місця.
  3. Їжа виходить смачнішою та різноманітнішою, ніж на мангалі.
  4. Гриль легко переміщати за допомогою спеціальних коліщаток та зручної підставки.
  5. Легко чистити, немає сажі, кіптяви.
  6. Спеціально розроблена технологія підйому купола дозволяє легко відкрити кришку і не обпектися під час приготування їжі. Також механізм виключає можливість раптового падіння купола.
  7. Ви можете контролювати температуру всередині гриля.
  8. Товста решітка краще акумулює жир і інтенсивніше насичує їм продукти.
  9. Оригінальний, стильний дизайн викликає лише позитивні емоції від покупки. Він неодмінно буде привертати увагу ваших гостей і викликати захоплені відгуки про якість приготовленої їжі.
  10. Залежно від кількості членів сім’ї, ви можете обрати невелику установку на 2-3 особи або широку керамічну плиту, яка дозволить вам готувати продукти на декількох рівнях одночасно.

Чому купувати грилі найкраще на Grillex.com.ua? Компанія понад п’ять років займається постачанням обладнання для барбекю, каталог продукції включає різноманітний асортимент від найпростіших компактних моделей до повноформатних установок. Компанія «Гріллекс» – офіційний дистриб’ютор Kamado Joe в Україні. Це гарантія якості, яка поширюється на всю представлену продукцію

Залишивши заявку на сайті, ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію щодо вибору тієї чи іншої моделі, наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть зробити покупку легкою та приємною.