Якщо у вас є iPhone, Siri — ваш найкращий друг. Він може планувати електронні листи, встановлювати нагадування, надсилати текстові повідомлення, ініціювати телефонні дзвінки та навіть давати пропозиції на основі використання вашого iPhone.

Siri завжди поряд

Залежності від Siri не уникнути, якщо ви використовуєте її для щоденних завдань. Але що станеться, якщо пропозиції Siri перестануть з’являтися на вашому iPhone? Якщо є можливість, одразу зверніться в apptown.com.ua і не хвилюйтеся, адже у нас є кілька виправлень, які ви можете спробувати.

Перевірте налаштування Siri та пошуку

Однією з причин, чому пропозиції Siri не з’являються, є те, що налаштування Siri налаштовано неправильно. Отже, перший крок — перейти до налаштувань Siri & Search, щоб перевірити, чи їх вимкнено. Навіть якщо він увімкнений, вимкніть і ввімкніть його, щоб вирішити проблему.

Щоб перевірити налаштування Siri & Search, перейдіть до налаштувань на своєму пристрої, прокрутіть униз і торкніться Siri & Search. Увімкніть «Показати пропозиції», і якщо ви бачите опцію «Скинути приховані пропозиції» прямо внизу, торкніться її, щоб відновити пропозиції, які ви раніше приховали.

Перевірте, чи оновлено ваш iPhone

Apple часто випускає нові оновлення програмного забезпечення, які зазвичай містять виправлення помилок, з якими ви можете зіткнутися. Отже, якщо ви не оновлювали свій iPhone, отримання останньої версії iOS може вирішити ваші проблеми з Siri.

Перейдіть у «Налаштування» > «Загальні» > «Оновлення програмного забезпечення», щоб дізнатися, чи доступна новіша версія iOS, от тут робили огляд проблемних місць iOS 17. Якщо у вас є, дотримуйтеся вказівок, щоб оновити свій iPhone.

Перезавантажте iPhone

Якщо ваші пропозиції Siri все ще не з’являються, ви можете перезавантажити iPhone, щоб вирішити проблему. Однак ваш iPhone не має опції перезапуску, тому вам доведеться вимкнути iPhone і знову ввімкнути його.Кнопки, які потрібно натискати для цього, можуть відрізнятися залежно від моделі, але перезавантажити будь-який iPhone легко, навіть якщо кнопки зламані.

Отримайте найкращі пропозиції Siri

Пропозиції Siri спрощують пошук, коли ви проводите пальцем униз на головному екрані. Насправді вам не потрібно було б нічого вводити в пошук Spotlight, щоб запустити свою улюблену програму, оскільки Siri вже запропонувала б це вам.

Однак якщо жодне з цих рішень не спрацювало на вашу користь, ви можете зв’язатися зі службою підтримки Apple або відвідати найближчий Apple Store, щоб отримати особисту допомогу.

FAQ

Ось відповіді на декілька найпоширеніших питань:

  • Чи потрібна мені остання версія iOS, щоб використовувати пропозиції Siri на моєму iPhone?

Ні, зазвичай вам не потрібна остання версія iOS, щоб використовувати пропозиції Siri на вашому iPhone. Але якщо у вас виникли проблеми з використанням цієї функції, має сенс оновити програмне забезпечення, якщо оновлення доступне. Є багато інших причин, чому ви також повинні оновити програмне забезпечення iOS.

  • Чи можу я ввімкнути пропозиції Siri для окремих програм?

Так! Окрім використання пропозицій Siri для кількох програм на вашому iPhone, також можна ввімкнути цю функцію лише для однієї чи кількох ваших улюблених. Вам потрібно буде перейти в програму «Налаштування» на своєму пристрої та знайти програму, у якій ви хочете ввімкнути пропозиції Siri.

  • Як очистити історію пропозицій Siri на моєму iPhone?

Ви можете легко очистити історію Siri та пошукових пропозицій на своєму iPhone, якщо вирішите, що це те, що вам потрібно зробити. Перейдіть у «Налаштування» > «Siri та пошук» > «Історія диктування Siri та пошук». Потім натисніть опцію «Видалити Siri & Dictation».Ви також можете вимкнути рядок запропонованих контактів на вашому iPhone.