Куди звернутися?

Якщо ви не готові вкладати кошти в передпродажну підготовку і витрачати час на складну процедуру продажу, зверніться в спеціалізовані комапанії, наприклад Топ Викуп. Дана компанія займається викупом автомобілів після дтп у Кмєві та у всіх регіонах України вже протягом 20 років та зарекомендувала себе як лідер. 

Для замовлення послуги необхідні фотографії і невеликий опис транспортного засобу, які ви можете відправити будь-яким зручним способом, відіславши на Viber, Telegram або заповнивши форму на сайті. Через 30 хвилин, максимум годину, фахівці зроблять оцінку вашого автомобіля і запропонують ціну. Після чого призначать зустріч на зручний для вас час для огляду транспортного засобу та оцінки його технічного стану. Виїзд фахівця безкоштовний для всіх клієнтів компанії, а оцінювач зробить огляд і визначить ціну. Якщо автомобіль не на ходу, компанія викуп авто після ДТП надає евакуатор і бере на себе всі транспортні витрати. Продаж здійснюється за участю юристів компанії. Якщо автомобіль в кредиті або заставі, компанія виплачує залишок кредиту, а різницю продавець отримує на руки. Послуги юристів також безкоштовні для клієнстів.

Як заощадити час під час продажу авто

Автовикуп допоможе вам продати автомобіль за найкращою ціною. Топ Викуп купує автомобілі в будь-якому стані, нові, б/в, з дефектами, биті, іржаві, неробочі, без техогляду або страховки, і просто більше не потрібні. Зв’яжіться з покупцями по телефону або заповніть форму на сайті і покупці зв’яжуться з вами, запропонують вам кращу ціну, приїдуть до вас, розрахуються готівкою і заберуть автомобіль. Купівля автомобіля ще ніколи не була такою простою та зручною, як з сервісом автовикупу.

Як отримати 95% від вартості автомобіля

Продаючи авто на руки ви можете опинитися у великому мінусі. Покупці намагатимуться скинути ціну і зробити більшу вигоду для себе. Особливо ціна дуже сильно впаде якщо автомобіль не в ідеальному стані. Щоб отримати максимальну суму за ваше авто без вкладення в нього грошей, зверніться в скуп авто. Мало того що ви зможете отримати до 95% від вартості авто, так ще ви заощадите купу часу і нервів!

Висновок

У автовласників є кілька варіантів, коли приходить час продавати свій автомобіль. Найчастіше намагаються продати на руки. Це може зайняти неймовірно багато часу. Для цього і є викуп авто. За допомогою нього ви отримаєте гроші в перший день.