Вам набридли занадто важкі і строкаті інтер’єри? Бажаєте відмовитися від бабусиних килимів і шаф?

Зміст

  • Головні риси мінімалізму
  • Матеріали для обробки поверхонь
  • Правила вибору меблів для інтер’єру в стилі мінімалізм
  • Освітлення кімнат

Тоді варто звернути увагу на інтер’єр в стилі мінімалізм.

Це ваша можливість наповнити простір комфортом і затишком, позбутися від предметів, які псують вигляд кімнат.

Про особливості стилю розповіла експерт мережевого видання “БелНовости” в області дизайну та інтер’єру Юлія Тичино.

Как оформить интерьер в стиле минимализм: основные правила

Головні риси мінімалізму

Такі інтер’єри багатогранні і різноманітні, але досить прості. Химерні переплетення різних ідей кардинально перетворюють приміщення в кращу сторону.

Серед основних характеристик інтер’єру в стилі мінімалізм можна виділити:

* форми повинні бути простими;

* геометричні лінії чіткі і вивірені;

* освітлення повинно бути максимально яскравим;

* у приміщеннях не повинно бути присутнім декоративних елементів, які не виконують будь-які функції.

У мінімалістичному інтер’єрі важливо ділити простір на зони, так що в тренді світлі студії. Планування є найскладнішим питанням в процесі організації приміщень.

Такий стиль не прощає помилок, він повинен залишатися строгим і лаконічним, тому кожна деталь повинна виконувати певні функції і правильно розташовуватися в просторі.

Матеріали для обробки поверхонь

Щоб досягти бажаних результатів в процесі оформлення інтер’єру в стилі мінімалізм, поставтеся відповідально до вибору матеріалів для обробки поверхонь:

• Стіна. Покрийте їх поверхню водоемульсійною фарбою. Можна користуватися фактурною штукатуркою або ж облицювальними панелями. Важливо, щоб поверхня стін залишалася лаконічною і простий. Робіть вибір на користь однотонних матеріалів, щоб задати інтер’єру необхідний фон.

• Стеля. Оптимальним варіантом будуть натяжні полотна. Поверхня стелі повинна бути рівною і дуже акуратною. Зробіть вибір на користь ПВХ-полотен з матовою або ж глянсовою фактурою, щоб підкреслити красу інтер’єру.

• Стать. Ламінат-це безпрограшний варіант для обробки поверхні підлоги. Для приміщень з підвищеним рівнем вологості підійде штучний камінь або ж плитка. Не потрібно робити вибір на користь суцільних килимових покриттів, оскільки досить невеликого килимка біля ліжка.

Такі матеріали доречні в інтер’єрі в стилі мінімалізм. Вони дадуть можливість створити комфортний і затишний простір, який виправдає всі ваші очікування.

Правила вибору меблів для інтер’єру в стилі мінімалізм

Досить буде мінімального набору меблів. Особливо актуальні відкидні і складні предмети, сучасні системи для зберігання речей.

Просто замініть Комоди багатофункціональними шафами-купе, щоб заощадити цінний простір.

Освітлення кімнат

Денне освітлення стане ідеальним варіантом для інтер’єру в такому стилі. Не варто вішати на вікна щільні фіранки, а також зайвий текстиль. Штори повинні бути виконані з напівпрозорого матеріалу. Можете звернути увагу на жалюзі, а також ролети.

Багаторівневі системи дадуть можливість досягти якісного освітлення простору. У кімнатах повинні бути присутніми такі джерела освітлення, як бра, настільні лампи, люстри, торшери.

Дзеркала і ніші можна виділити, скориставшись зональними підсвічуваннями на основі світлодіодів або неону. Це стильний елемент, який кардинально перетворить інтер’єр кімнати в кращу сторону.

Завдяки всім перерахованим вище правилам вам вдасться створити ідеальний інтер’єр в стилі мінімалізм. Приміщення стануть комфортними і затишними, ви зможете насолоджуватися особливою атмосферою в своєму будинку!