Навіть ідеальний інтер’єр з часом набридає. Хочеться чогось нового, незвичайного і красивого. 

Зміст

  • Акцент
  • Світло
  • Фотографія
  • Фотошпалери

В цьому випадку виручать декоративні елементи, які привнесуть свіжість і новизну в звичну атмосферу. 

І не обов’язково витрачати гроші на покупку дорогих речей. Можна зробити все з мінімальними витратами.

Акцент

Кілька яскравих елементів оживлять кімнату. Це можуть бути диванні подушки контрастного кольору, новий килимок біля дивана, картина або панно на стіні. Головне, щоб яскраві елементи поєднувалися один з одним і з меблями. Не варто зловживати відтінками, досить одного-двох насичених кольорів. Наприклад, жовтий і синій. Це сміливе рішення, здатне зарядити енергією і привернути погляд.

Как украсить дом без лишних затрат: хитрости для красоты и уюта

Світло

Освітлення відіграє вирішальну роль у створенні атмосфери. Новий настінний світильник з абажуром, відкидає таємничі тіні на стіни, здатний перетворити звичну вітальню в кімнату, яка сприймається зовсім інакше.

Для додання атмосфери можна використовувати гірлянди, прикрасивши ними квіткову композицію або спорудивши підсвічування для дзеркала.

Разом з дітьми можна зробити кілька світяться хмар. 

Для цього знадобиться помістити світлодіодну гірлянду в пластикову пляшку, яку зверху необхідно обклеїти ватою. Такі хмари можна зробити різнокольоровими (використовувати гірлянди різного кольору). Підвісити в ігровій зоні в дитячій або над ліжком. 

Свічки – ще один спосіб створити зовсім інший настрій в кімнаті. Просто купіть кілька свічок і використовуйте їх під час сімейних вечерь, посиденьок з друзями.

Фотографія

Фотографії в строгих лаконічних рамках можуть стати стильним доповненням інтер’єру. Важливо, щоб вони були виконані в єдиному стилі і гармоніювали не тільки один з одним, але і з інтер’єром в цілому. Замість рамок можна створювати колажі, які також добре буде підсвітити гірляндою.

Фотошпалери

Якщо хочеться оновити шпалери, не обов’язково повністю їх міняти. Для початку варто спробувати використовувати фотошпалери хорошої якості, які створюють ілюзію реальності. 

Фахівці рекомендують забути про квіточках, пейзажах і зображеннях з великою кількістю дрібних деталей, а віддати перевагу лаконічним урбаністичним пейзажам або абстрактним картинам. 

Але це лише рекомендація і остаточне рішення слід приймати виходячи з особистих переваг. У будь-якому випадку фотошпалери допоможуть оновити інтер’єр і приховати, наприклад, потертості на старих шпалерах.