Будинок-це саме те місце, де ми можемо скинути вантаж з плечей і відпочити після важкого робочого тижня.

Зміст

  • № 1: терапевтичний розлад
  • #2: переосмислити. Переглянувши. Зробити перестановку
  • #3: Ідеальний баланс кольорів
  • #4: Освітліть свій шлях

Тому важливо щоб атмосфера, яка панує в ньому могла радувати вас, піднімати настрій і створювати щасливу обстановку.

№ 1: терапевтичний розлад

Якщо ви не знали, що прибирання може допомогти вам створити веселий простір, ви не відчували терапевтичного задоволення від наведення порядку.

Как создать счастливую и веселую атмосферу дома: дизайнерские советы

Оскільки у вихідні дні багато хто з нас в основному не виходять з дому, ви можете використати цей час, щоб виконати свій список справ, яким ви так нехтували.

Розсортуйте речі (включаючи одяг, Аксесуари, книги, предмети побуту і т.д.). Ось що вам потрібно, зробити:

Залиште тільки ті речі, які “іскряться радістю” і реально необхідні вам в побуті.

Викиньте речі, якими ви не користуєтеся, тим самим ви також зможете звільнити простір.

Пожертвуйте речами, якими ви не користуєтеся з тими людьми, які їх потребують. Останнє, чого б зараз хотілося кожному – це безлад в будинку. Часто прибирання може бути різницею між кімнатою, яку ви ненавидите, і кімнатою, яка Вам подобається. Знайдіть час, щоб прибрати речі, якими ви більше не користуєтесь.

#2: переосмислити. Переглянувши. Зробити перестановку

Внесіть приємні зміни в наш декор для того, щоб змінити атмосферу простору. Це може бути, як новий журнальний столик, так і яскравий килим, який додасть контрасту в кімнату. У нинішніх реаліях, коли покупка тільки найнеобхіднішого стала нормою, потрібно переосмислити, переглянути і переставити наявні меблі та аксесуари, щоб інтер’єр виглядав по-іншому.

Головним плюсом цього є те, що це не несе абсолютно ніякого навантаження на ваш бюджет, єдине що від вас буде потрібно – це прояв кмітливості та креативності.

Але не робіть зміни заради них змін. Уявіть собі свою кімнату і подумайте, як краще її обставити. Переставте диван в те місце, куди потрапляє максимум сонячного світла. Або перенесіть улюблений сімейний гобелен на місце біля робочого місця на удачу. Такі відповідні зміни внесуть елемент новизни у ваш декор і допоможуть вам зрозуміти, як наповнити ваш будинок щасливою атмосферою.

#3: Ідеальний баланс кольорів

Колір, як і музика, здатний задавати настрій приміщенню. І ви можете додати нових кольорів в свій інтер’єр за допомогою тканин, оббивки, настінних картин, килимів і т.д. крім того, існують різні способи використання кольору для досягнення ідеального балансу. Це може бути контраст, маскування, нейтральні кольори і колірні блоки, все залежить від ваших смаків і потреб.

Також фарбування стін-це, мабуть, найкращий спосіб додати кольору у ваш будинок, а потім оновлення меблів. Однак не всі можуть собі дозволити покупку нових меблів, також і з самостійною фарбуванням стін впораються не всі.

Тому обійдіть тим, що у вас є. Дістаньте з горища давно забуті Чохли для подушок і різноманітність інтер’єрів. Ви також можете додати кольору у свій будинок, змінивши штори. Головна ідея, однак, полягає в тому, щоб підтримувати баланс кольорів в просторі.

#4: Освітліть свій шлях

Якщо ви думаєте, що освітлення не є найважливішим аспектом у створенні щасливої атмосфери, то спробуйте провести час у темній і похмурій кімнаті! Відсутність достатнього освітлення, особливо природного, може погіршити і без того депресивну ситуацію.

Таким чином, освітлення, яке відповідає настрою, має бути головним пріоритетом, якщо ви хочете зробити свій будинок життєрадісним на тривалий період.

Перш за все, переконайтеся, що ваш будинок отримує достатньо сонячного світла; відтягніть штори і відкрийте вікна, щоб ваш будинок був наповнений природним світлом. Крім того, якщо ви працюєте вдома, виберіть найсонячніше місце у вашому домі, щоб створити тимчасове робоче місце, щоб більшу частину дня ви проводили у світлому приміщенні.

Після заходу сонця ви повинні розраховувати на максимально можливе штучне освітлення, тому також важливо приділити увагу і на цей фактор.